D!LIVING

İletişim Bilgileri

Bize buradan 7/24 kolayca ulaşabilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

 

Barbaros mah. Al Zambak sk. Varyap Marıdıan, A Blok no: 2 İç Kapı No.114 Ataşehir / İstanbul

+90(216) 740 00 44
+90(216) 740 00 54

bilgi@nazari-inovasyon.com.tr
www.nazari-inovasyon.com.tr

 

Sosyal Medya'da Biz

D!OFFICE AKILLI OTOMASYON SİSTEMİ

Mobil uygulama
ile tüm cihazlarda kontrol sizde

Uygulama aracılığıyla tüm cihazları merkezi olarak kontrol edin, istenen cihazlarda basit ve kolay bir şekilde medya oynatın.
HAYAT HİÇ BUKADAR RAHAT OLMAMIŞTI

AKILLI YAŞAM

Evlerimizde birçok teknolojik cihaz bulunmaktadır. Genel olarak bu cihazlar birbirinden bağımsız olarak çalışmakta ve ayrı ayrı kumanda edilmektedir. Örnek olarak televizyonun kumandası farklı, klimanın kumandası farklı ve elektrikli ısıtıcının kumandası farklıdır. Bu kadar çok çeşitlilik ve farklı kumandalar bazen canınızı sıkabilir hatta bu kumandalardan biri kaybolduğunda hayat sizin için zorlaşabilir.

D!Living (Akıllı Yaşam Alanı) ile  bu ve buna benzer sorunların önüne geçiyor ve hayatınızı kolaylaştırmak için evinize D!Living (Akıllı Yaşam Alanı) kuruyoruz.

Kuracağımız bu ortamda evinizin ya da belirttiğiniz yaşam alanının 3 boyutlu modellemesini akıllı cihaza yüklüyor ve ihtiyacınız olan fonksiyonları D!Living sayesinde tek bir ekranda topluyoruz. 

Hayatınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz alanları (eviniz ya da evinizin belirli bir kısmı), tatilde bulunduğunuz alanları ya da sadece gezintiye çıktığınız teknenizi D!Living sistemi ile son derece kullanışlı ve keyifli bir ortam haline getirebilirsiniz.

TÜM AKILLI CİHAZLARDAN YÖNETİN

İster akıllı telefon, ister tablet olsun, ister Android, ister IOS işletim sistemi olsun, evinizin elektrikli/elektronik ünitelerin tamamını, akıllı cihazınız ile yönetin.

D!LIVING

HEDEFİMİZ

UYGULAMA ALANLARI

D!Living sistemi sayesinde farklı birçok cihaza kumanda edebilir ve veri transferi sağlayabilirsiniz. Yaşam alanınızda olması gereken ışık düzeyini sadece bir kere ayarlayıp, perdelerinizin ve aydınlatma sisteminizin buna göre hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Bu sistemin kumanda edebildiği cihazlar;

Televizyonlar ve Monitörler.

Ses Sistemleri.

Otomatik Panjur ve Cam Sistemleri.

Projeksiyon Cihazları ve Perdeleri.

Açılır Tavan Sistemleri.

Aydınlatma Sistemleri.

Televizyonlar ve Monitörler.

Isıtma Sistemleri, Klimalar.

Duvara Yansıtmalı Video (Video Wall) Sistemleri.

KULLANILABİLEN DOSYA TÜRLERİ

PDF Dosyalar.

Ses Sistemleri.

Powerpoint/Word/Excel.

Fotoğraf Dosyaları.

Ses Dosyaları.

ÖZELLİKLER

İşte D!Office (Akıllı Ofis)’in, işlerinizi kolaylaştıracak ve size kullanışlı bir çalışma ortamı sunacak muhteşem özellikleri;

Size özel yazılmış ara yüz.

Güncellenebilir yazılım.

Erişim kontrol özelliği.

3 boyutlu mobil ara yüz.

Dokun-Çalıştır özelliği.

Sürükle-Bırak özelliği.

Kullanıcı dostu tasarım.

Android ve IOS destekli yazılım.

Çoklu kullanıcı desteği.

D!Office (Akıllı Ofis) sistemi sayesinde, ofisinizde yoğun bir çalışma yürütürken sizin uzun zamandır bir yemek molası vermediğinizi fark eden ve size farklı birkaç menü teklif eden bir sistem olmasını istemez misiniz? Ayıca teklif ettiği bu menülerin ayağınıza gelebilmesi için ilgili yemek firmalarına mesaj göndererek onlarla sizin yerinize iletişim sağlayan bir sistem, sağlayacağı vakit tasarrufu ile son derece pratik olmaz mıydı?
İşte D!Fintech AG’nin kurduğu D!Office sistemi sayesinde hem bu konuştuklarımız hem de daha fazlası artık mümkün! Çalışma ortamınızda bulunan sandalye, koltuk, mini buzdolabı, mini fırın gibi yerlere takılacak sensörler sayesinde sizin en son ne zaman bir yemek molası verdiğinizi tahmin edebilen ve size teklifler sunabilen bir sistem, D!Office’in size sunduğu hizmetlerden sadece bir tanesi.