D!HOTEL

İletişim Bilgileri

Bize buradan 7/24 kolayca ulaşabilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

 

Barbaros mah. Al Zambak sk. Varyap Marıdıan, A Blok no: 2 İç Kapı No.114 Ataşehir / İstanbul

+90(216) 740 00 44
+90(216) 740 00 54

bilgi@nazari-inovasyon.com.tr
www.nazari-inovasyon.com.tr

 

Sosyal Medya'da Biz

D!OFFICE AKILLI OTOMASYON SİSTEMİ

Mobil uygulama
ile tüm cihazlarda kontrol sizde

Uygulama aracılığıyla tüm cihazları merkezi olarak kontrol edin, istenen cihazlarda basit ve kolay bir şekilde medya oynatın.
Misafirlerinize ne kadar özel olduğunu hissettirin

D!HOTEL İLE TANIŞIN

Otelinizin daha kullanışlı ve konforlu olmasını mı istiyorsunuz? Otelinizdeki teknolojik cihazlarla ilgili müşterilerinizden gelen şikâyetler ya da sorular maliyet ve zaman kaybına mı sebep oluyor? Merak etmeyin artık D!Hotel (Akıllı Otel) var. D!Fintech AG tarafından tasarlanan D!Hotel, otelinizi daha kullanışlı ve konforlu hale getiriyor. Tüm elektronik sistemleri kolayca ve tek merkezden kontrol etme avantajı ile D!Hotel, hem sizin hem de müşterileriniz için oteldeki hayatı kolaylaştırıyor ve müşteri memnuniyetini artırıyor. Ayrıca bu sistem sağladığı hız, pratiklik ve kolaylıklar ile enerji ve işletme giderlerinizde büyük tasarruf sağlıyor.

Müşterileriniz, akıllı cihazlarına (akıllı telefon, tablet vb.) yükleyecekleri bir uygulama ile konaklamaları boyunca tesis ve odalarda bulunan tüm elektronik sistemleri yönetme konforuna sahip olurlar. D!HOTEL sayesinde otelinizde kullanılan oda kartlarının maliyeti ortadan kalkar ve müşterileriniz konaklamaları boyunca yanlarında kart taşımak zorunda kalmaz.

Müşterileriniz farklı kumandalara ihtiyaç duymadan tüm aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemlerini bulundukları yerden yönetebilir. Ayrıca, otelinizde toplantı veya konferans düzenlemek isteyen şirketler için D!Office sisteminde olduğu gibi D!Hotel’le de toplantı ve konferans odalarınızı akıllı hale getirebilirsiniz.

Müşterileriniz toplantı, konferans, panel, çalıştay gibi tüm şirket faaliyetlerini akıllı toplantı odalarında vakit kaybetmeden, kolay ve hızlı veri transferi ile gerçekleştirebilirler. D!Hotel’in sunduğu akıllı imkânlar sayesinde hem personelden hem de zamandan tasarruf sağlarsınız

Özel Hissettirin

Misafirlerinize unutulmayacak bir deneyim sunmak için onlara değer verdiğinizi göstermelisiniz. Dijitalleştirilmiş bir otel ile onlara en hızlı ve en etkili hizmetleri sunabilirsiniz. Misafirinizin beklentilerine özel, hızlı ve etkili çözümler üretebilir prestijli bir referans oluşturabilirsiniz.

Dijitalleştirilmiş Otel Deneyimi

Misafirleriniz tek uygulama ile odalarındaki klima, perde, elektrikli aletleri kullanabilir. İsteklerini resepsiyonu aramadan telefonları ile gerçekleştirebilir. Otelinizde ne zaman, nerede, hangi etkinlik olduğunu takip edebilirler.

Kişiye Özel ve Hızlı Hizmet

Misafirlerinizin isteklerine hızlı çözümler üretebileceğiniz, onların isteklerini zamanında ve etkili bir şekilde yerine getirebileceğiniz birebir hizmet avantajını kullanın. Bu sayede misafirlerinizin şikâyetlerini minimuma indirerek referanslarınızı güçlendirin.

Farkınızı Ortaya Koyun

Otelinize özel çözümlerle misafirlerinizin diğer otellerde yaşayamayacakları deneyimler oluşturun. Siz hayal edin ve misafirlerinizin mutluluğunu sizlerle paylaşacakları harika hikâyeler oluşturalım.

DAHA VERİMLİ, DAHA KÂRLI

Otelinizi müşterileriniz için verimli sizin için kârlı kılan D!Hotel’in fonksiyonlarına, özelliklerine, faydalarına ve uygulama alanlarına bakalım.

D!HOTEL

HEDEFİMİZ

D!HOTEL'İN SAĞLADIĞI HİZMETLER

D!Hotel (Akıllı Otel) sistemi, kullandığı ileri teknoloji ile tek cihazla (akıllı telefon veya tablet) diğer elektronik cihazları/sistemleri kontrol etme imkânı sağlıyor. İşte D!Hotel ile kumanda edebileceğiniz cihazlar ve sistemler:

Hem otel, hem müşteri için check-in ve rezervasyon işlemlerinde kolaylık.

Müşterilerin otel içinde, istedikleri noktadan hizmet adımlarını takip edebilme ve sipariş verebilme imkânı. Üretilen hizmetlere bağlı olarak müşteriye yansıtılacak mikro ücretlerle gelir elde edilmesi.

Otel çevresindeki işletmelerin (kuyumcu, restoran, tur ve gezi, etkinlik ve organizyon firmaları, deri giyim mağazası vb.) lokasyon bazlı ürün tanıtımlarının sistem üzerinden yapılması ve işletmeye artı gelir sağlanması.

D!Hotel uygulaması ile müşterilere kişiselleştirilmiş otel içi aktivitelerin duyurulması

Oteldeki toplantı odalarında bulunan projeksiyon cihazları ve perdelerin kontrolü

Otel odası kapılarının kilit sistemi kontrolü. Kapı kartı maliyetlerinin ortadan kaldırılması

Televizyon ve monitörlerin kontrolü

Aydınlatma Sistemleri

Ses Sistemleri

Isıtma Sistemleri, klimalar

Açılır-Kapanır Tavan Sistemleri

Ebeveyn kontrolü için çocuk takip bileklikleri

Duvara Yansıtmalı Video (Video Wall) Sistemleri kontrolleri (Hem toplantı odaları, hem şahsi odalar için)

DESTEKLENEN DOSYA FORMATLARI

PDF Dosyalar

Ses Sistemleri

Powerpoint/Word/Excel

Fotoğraf Dosyaları

Ses Dosyaları

ÖZELLİKLER

D!Hotel (Akıllı Otel) ile müşterileriniz odalarında istedikleri ışık düzeyini sadece bir kere ayarlayıp, perdelerin ve aydınlatma sisteminin uyumunu organize edebilirler. Bu sistem sayesinde müşterileriniz farklı birçok elektronik cihazı, sadece bir tablet ya da akıllı telefon ile tek merkezden kontrol edebilir, veri transferi ve erişim sağlayabilirler. İşte D!Hotel (Akıllı Otel)’in, hayatı kolaylaştıran ve müşterilerinize keyifli bir ortam sunan muhteşem özellikleri:

Tek akıllı cihazla odadaki tüm elektronik cihazlara kumanda edebilme, oda servisi isteği yapabilme ve otel bünyesindeki yemek, konser, tiyatro, sinema ve benzeri etkinlikler için rezervasyon yapabilme.

Ebeveyn kontrolü ile çocukların odalarda erişebileceği cihazları belirleme ya da sınırlandırma

En iyi teknoloji ile en iyi görüntüyü sağlayan cihazlarla odalarda TV programları, dizi veya film izleyebilme

3 boyutlu mobil ara yüz

Dokun-Çalıştır özelliği

Sürükle-Bırak özelliği ile kolay veri transferi

Müşterilere özel kullanıcı hesabı oluşturarak her müşteriye kişiselleştirilmiş özel hizmet ve her müşterinin kendi ayarlarına/tercihlerine istediği zaman ulaşabilme imkânı.

Kullanıcı dostu tasarım, küçük ve kablosuz sensörler ile kolay kurulum.

Android ve IOS destekli yazılım

Çoklu kullanıcı desteği ile birden fazla kullanıcı ekleyebilme imkanı

D!Hotel (Akıllı Otel) ile müşterileriniz odalarında istedikleri ışık düzeyini sadece bir kere ayarlayıp, perdelerin ve aydınlatma sisteminin uyumunu organize edebilirler. Bu sistem sayesinde müşterileriniz farklı birçok elektronik cihazı, sadece bir tablet ya da akıllı telefon ile tek merkezden kontrol edebilirler. Ayrıca cihazlara veri transferi ve erişim sağlayabilir. Otelinizde D!Hotel kurulmasını sağlayarak elde edebileceğiniz faydalar; • Verimlilik artışı
• Enerji tasarrufu
• Entegre çalışma ortamı
• Hem misafirleriniz hem de sizin için daha konforlu bir yaşam alanı
• Kolay kullanım ve basit ara yüz
• İşletmenizin prestijinin artması
• İşinize daha çok vakit ayırabilme imkânı
• Maliyetlerin düşmesi
• Eğlence ve bilgi sistemlerinden (Müzik sistemleri, TV, projeksiyon ve bilgisayar gibi) daha kolay ve hızlı yararlanma